Jdi na obsah Jdi na menu
 


lodě z dark pirates

2. 2. 2008

Meteor Meteor je velice starý a spolehlivý model ze třídy Skaut, velice oblíben mezi Piráty. Má pár slotů na zbraně a moduly, ale má velmi slabé štíty.

Light Fighter Toto je klasický lehký Scout. Tento prototyp byl vytvořen během druhého Vesmírného Císařství. Vylepšil se reaktor a štíty, ale design zůstal stejný.

 

Manticore Jeden z nejnovějších modelů CoreTeku je loď o které by se dalo říct, že je těžkým Scoutem. Má spoustu slotů na zbraně a velmi stabilní strukturu. Všechno toto dělá Manticore lodí se kterou si není radno zahrávat. Na zakázku CoreTek vyrábí osobní ID pro počítač - Nyní je nejvíc oblíbený model "Kapitán Jack Sparrow".

 

Sunfox Sunfox byl oblíbenou lodí předchozího Císaře, který byl uznávaným pilotem. Sunfox je rychlý a dobře se sním manévruje. Na loď z třídy Hunter je i dobře zbraňově vybavená.

 

Legion Legiony jsou páteří Císařské armády. I přesto, že se tento typ již nevyrábí je jich stále dost na prodej. Dokonce i náhradních částí je dost.

 

Paladin Paladin je znovuvzkříšení starého modelu. Vyrábí se jich jen pár, většina patří Rebelům. Obrovskou výhodou Paladina je obrovský nákladový prostor, který z něho dělá velice populární loď pro Obchodníky. Zajisté má i hezkou sbírku zbraní.

Thunderfist Thunderfist je ze třídy Hunter nejvíce populární lodí v armádě. Stabilnost, rychlost a s dostatek místa na zbraně dělá Thunderfista velice nebezpečnou lodí na přepady.

 

Oceanius Oceanius je poměrně těžký křižník z výroby Atlanťanů. Ročně se vyrobí pouze pár lodí z této třídy, proto je docela těžké ji sehnat. Jako všechny lodě Atlanťanů funguje i pod vodou. Protože se Oceanie uživali jako výzkumné lodě, mají pár slotů pro Moduly.

 

Conqueror Congeror patří mezi lehké křižníky a je již kapku zastaralý. Ale pořád spousta Obchodníků ho používá jako Transportér. Vyrábí je pouze StarConquest-Industries & Co.

 

Thanatos Po oficiálním úspěchu Conquerora, je Thanathos založen na tom samém základním designu. Ikdyž se udělali některé změny kvůli stabilitě lodi. StarConquest-Industries & Co. vylepšili zároveň štítový generátor i útočný potenciál lodi.

 

Lindwyrm Lindwyrm je odpověď CoreTeku na Oceanius od Atlantiků. Podle katalogu je větší, silnější a rychlejší - v jakýkoliv daný moment. Bohužel je také poněkud dražší , ale o tom v katalogu nemluvili...

 

Peacemaker Jako všechny ostatní lodě z třídy Emperor je pevnost ježící se zbraněmi. StarConquest-Industries & Co. vyrábí tyto obrovské lodi pouze na zakázku - To možná vysvětluje tak vysokou cenu.

 

Djinn Djinn najdete běžně pouze v Císařově armádě, ale je jich čím dál tím míň na Trhu. Má velmi učinné zbraně, ale spousta nakupujích si myslí, že štíty nejsou tak silné jako u lodí z třídy Emperor.

 

Dreadnaught StarConquest-Industries & Co. vytvořili první loď co byla vyrobena v třídě Overlord. SCI & Co ho nedávno inovovali a tak je i přes svůj moderní design Dreadnaught několik stovek let starý. Stále jednou z nejvíce obávaných lodí v celém Vesmíru.

 

Behemoth Behemoth byl vytvořen během spolupráce Císaře Al Dhir a CoreTeku, když se snažili vytvořit loď silnější než je Dreadnaught. Byli úspěšní co se týče zbraní a štítů, ale je o trochu pomalejší než Dreadnaught. Pořád je, ale Behemoth nejsilnejší loď, co lidé kdy vyrobili.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář